הדפסה על מוצרי פרסום

חברת מוניטין מציעה שירות ייחודי המשלב טכנולוגיית דפוס מתקדמת על גבי מוצרים יחד עם מגוון רחב ואספקה מהירה של מוצרים לכל חלקי הארץ, שירותי הדפסה על מוצרי פרסום למגוון רחב של תעשיות ומוצרים, ועוד.

הדפסה על מוצרי פרסום – מוניטין

כיום אפשר להדפיס לוגו, שם, משפט, ברכה או כל שורת מיתוג אישית אחרת כמעט על כל מוצר וחברות וארגונים השכילו להבין זאת ולמתג את עצמן בכל הזדמנות. המרצ'נדייז שפופולריים כל כך בארה"ב מגיעים גם אלינו וכיום כל חברה, קטנה כגדולה וכל בעל עסק עצמאי, בין אם ספר, מוסכניק, מנהל חשבונות או שיפוצניק יכולים להוסיף לארגז הכלים השיווקי שלהם פריטים זולים אך שימושיים שכיף מאוד לקבל אותם במתנה! ואם יש את הלוגו של החברה עליהם זה ממש לא מפריע, להפך, זה מאפשר לאותו איש עסקים שנתן את המוצר הממותג עם שמו להיות מוכר יותר בקרב קולגות, חברים, מכרים או כל לקוח פוטנציאלי שנכנס לחנות או לעסק ונהנה מאותם מוצרים ממותגים.

איך למתג את העסק בקלות ובזול

השתכנעתם שמיתוג אישי באמצעות הדפסה על מוצרים הוא כלי שיווקי ראשון במעלה שכל עסק חייב ליישם ובכלל זה אתם? ובכן מוניטין היא החנות המובילה בתחום זה ואם אתם באמת רוצים למצוא פריטים מיוחדים שאפשר להדפיס עליהם בכמויות הרי שזו החנות היחידה שאתם צריכים לבקר בה!

היכנסו לכאן ועברו במחלקות השונות למציאת הפריט המושלם להדפסה על גביו. זה יכול להיות מטבעות שוקולד עם לוגו שלכם לחלוקה בחג החנוכה כמתנה לעובדים, מחזיק מפתחות עם לוגו שלכם, תיק בד מעוצב עם לוגו שאפשר לתת במתנה או ספל קפה שאפשר להדפיס עליו משפט מרגש או שם של שיר או של כל אחד ואחת ולהעניק באהבה למי שרוצים.

אז גלשו עכשיו במחלקות השונות באתר מוניטין למציאת הפריט האוהב עליכם, הוסיפו לעגלת הקניות בקלות ורכשו. השאירו פרטים או צרו עמנו קשר בוואטסאפ והזמינו עוד היום! מתאים להזמנה של כמויות בלבד ולא ליחידים. אפשרות להדפיס על מוצר קיים

  • משלוחים לכל חלקי הארץ עם זמני אספקה קצרים!
  • סטודיו מקצועי שמעצב את הפריטים