הדפסה על ספלים

רוצים מתנה מקורית ושימושית שמתאימה לכל אחד ואחת? הזמינו עכשיו באתר מוניטין את הספלים המקוריים עם הדפסה על ספל: "האבא הכי טוב בעולם, "מצטיינת החודש" וכל כיתוב אחר שתרצו. רוצים שהעובדים או הלקוחות שלכם יזכרו אתכם לטובה? כוס הקפה היא הדבר הראשון על הבוקר שאנחנו מוזגים לעצמנו ויכול להיות נחמד שספל הקפה האישי שלנו יהיה זה שאתם הבאתם לנו במתנה!

הדפסה על ספל – מתנה ומזכרת מקורית 

פריטים ממותגים הם אחת הקטגוריות המתפתחות ביותר בתחום המתנות והמזכרות לאירועים. קל כיום בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ואמצעי הייצור להזמין פריטים מיוחדים ולהטביע עליהם חותם אישי, כיתוב מצחיק, ברכה או כל דבר שתרצו, כולל לוגו חברה, דבר שיכול להיות שימושי מאוד בעולם הנטוורקינג כאשר אין מי שלא אוהב לקבל מתנות, ואם אפשר למתג את החברה בעלות מזערית ולתת לעובדים או ללקוחות מתנות קטנות, שימושיות ונחמדות, אז למה לא.

הדפסה על ספלים

טרנד ההדפסה על ספלים מגיע לכל מקום! אז אם אתם רוצים להשקיע קצת מחשבה יצירתית ולקבל מוצר מוגמר שימושי ומהנה עם נגיעה אישית פרי ידכם, משהו בעל ערך רגשי, משפט שנון או חכם וכל דבר אחר שבא לכם להביע בצורה יצירתית, הדפסה על ספלים זו דרך נהדרת לכך.

עוד באתר מאות פריטים ועשרות אפשרויות להדפסה אישית על מגוון מוצרים החל ממחזיקי מפתחות, כוסות, תיקים וכדומה ועד שוקולדים ממותגים, ממתקים ועוד דברים מיוחדים שאפשר למצוא רק באתר מוניטין, להזמין בכמויות וליהנות ממזכרת ומתנה מקורית ומיוחדת עם ערך מוסך במחיר סמלי לכל העובדים בעסק, בני המשפחה באירוע או לקוחות.

הזמינו עכשיו לקבלת מבצעים והנחות למזמינים כמות!

להזמנה של ספלים מודפסים ועוד פריטים מיוחדים עם אפשרות כיתוב אישי על הפריט היכנסו עכשיו לכאן והזמינו כמות ספלים מודפסים באיכות גבוהה ובמחיר נמוך. אנחנו לשירותכם גם בוואטסאפ. הוסיפו לעגלה והזמינו כעת >>

  • משלוחים לכל חלקי הארץ עם זמני אספקה קצרים!
  • סטודיו מקצועי שמעצב את הפריטים