כוסות קרטון לשתיה חמה

שתיה חמה באירועים היא דבר שכולם האורחים מחכים לו. ההפסקה לקפה בין לבין ישיבות היא הרגע הקטן שאנחנו הכי אוהבים בעבודה, כאשר שרוולים של כוסות קרטון לשתיה חמה הם אולי בין הפריטים הנפוצים ביותר בעולם.

כוסות קרטון לכל אירוע

צריכים לעשות הזמנה גדולה של כוסות קרטון? לחצו כאן ובצעו הזמנה מקיפה של כוסות קרטון ממותגות לעסק או לכל מקום אחר במחירים הטובים ביותר. ההזמנה לכמויות בלבד. אפשרות לכוסות ממותגות! כוסות עם מיתוג אישי ועיצוב עליהן אשר ללא ספק ישדרגו כל הפסקה וכל אירוע כאשר למעשה כיום חברה שמוותרת על הקונספט הפשוט הזה אך הכל-כך אפקטיבי עושה טעות כי, כיום יותר ויותר חברות מבינות שאפשר להשיג פרסום חינם ומיתוג בעלות זעומה בעזרת שרוולי כוסות הקרטון הללו לשתייה חמה.

מיתוג אישי על כוס שתיה

נצלו את השימוש הרב בכוסות השתיה הללו והפכו כל כוס לשטח פרסום אישי או מסחרי עבורכם או עבור החברה שלכם. כך תגיעו לידיים (תרתי משמע...) של יותר אנשים עם המיתוג האישי שלכם וללא ספק תרוויחו פרסום בעלות נמוכה ממש.

מעבר לכך זהו הרעיון נחמד ויצירת ורבים מבינים שכדאי להם לנצל בתוספת קטנה יחסית של כמה אגורות לכל כוס עבור כיתוב מקורי ואפקטיבי. מהרו להזמין את שרוולי הכוסות הממותגות שלכם באתר. הנחות למזינים בכמויות גדולות בלבד.

מוצרי קד"ם, מזכרות ומתנות – חברת מוניטין  

מצאו עוד אלפי פריטים שונים ומגוונים במחירים שווים לכל נפש באתר מוניטין. מחלקת כלי בית, מחלקת ספורט ומחנאות, ועוד עשרות מחלקות בהן תמצאו את הפריטים החמים ביותר ברשת במחירים הטובים ביותר להזמנה בכמויות.

  • משלוחים לכל חלקי הארץ עם זמני אספקה קצרים!
  • סטודיו מקצועי שמעצב את הפריטים

אנו זמינים גם בוואטסאפ. מוזמנים להשאיר הודעה או להתקשר. בצעו הזמנה ישירה דרך האתר בצורה מאובטחת ופשוטה על אלפי פריטים שווים, שוקולדים ממותגים, תיקי בד איכותיים בכל הגדלים, הצורות והצבעים ועוד מאות פריטים מיוחדים ומקוריים!