כוסות נייר ממותגות מחיר

מחפשים מתנה מקורית, שימושית ואיכותית שתעלה חיוך על פני העובדים שלכם, הקולגות או כל קבוצה של אנשים שבא לכם לשמח? כוסות קרטון ממותגות הן רעיון מעולה למתנה מקורית במיוחד אותה שאפשר לרכוש בכמות גדולה ובעלות נמוכה. להשיג עכשיו באתר מוניטין, המכירה בכמויות בלבד.

כוסות קרטון ממותגות לשתייה חמה

אין עסק, ארגון וקבוצה שלא משתמשת בכוסות חד פעמיים. כולנו צורכים את המוצר הזה ולא חושבים אפילו על הפוטנציאל הטמון במיתוג על גבי הכוס ומיד זורקים אותה לפח. אז הנה רעיון שכמה שהוא פשוט ככה הוא חכם וחסכוני: כוסות קרטון ממותגות, כוסות נייר עם הדפסת לוגו החברה וכל כיתוב שתרצו על גבי הכוסות, ראש הטופס

כוסות קרטון ממותגות לשתייה חמה עם כיתוב מקורי, שנון, מצחיק או מרגש על גביהן שיהפכו כל אירוע למשהו מיוחד במינו. רכשו שרוולים ממותגים של כוסות אלו במחירים נמוכים בהחלט עבור פריט שהוא גם שימושי וגם מיתוגי, ומאפשר לכם להגיע לכל אחד ואחת באופן אישי בצורה הנעימה ביותר בעזרת כוס קפה או תה חמים וטעים, עליו הכיתוב שאתם רוצים. תחתית הטופס

כוסות נייר ממותגות מחיר ופרטים נוספים

רוצים להזמין כוסות ממותגות לכל אירוע? לחצו כאן ורכשו שרוולי כוסות ממותגות בקלות ובמהירות והפכו את האירוע שלכם אטרקטיבי, ייחודי, שונה ומושקע בעלות זעומה עבור פריט מיוחד ומעניין שיכול להפוך לא רק להצלחה גדולה באירוע עצמו אלא למתג אתכם וליצור נטוורקינג איכותי בין חברי העבודה ומכריהם, ולחשוף את העסק שלכם בפני האנשים החדשים שמגיעים למפגש החברתי.

למה אתם מחכים, עוד לא הזמנתם? פשוט הוסיפו לסל וחסל התלבטות. אנחנו זמינים גם בוואטסאפ מוזמנים ליצור קשר להזמנות גדולות. המכירה בכמויות בלבד ולא בבודדים. הכיתובים נעשים בעזרת סטודיו מקצועי שמעצב את הדברים.

עוד אלפי פריטים באתר: מחלקת כלי בית, ספורט, מחנאות ופנאי ועוד המון מחלקות ומוצרים שווים במחירים לוהטים עכשיו באתר מוניטין - מוצרי פרסום וקד"ם האיכותיים ברשת!

  • משלוחים לכל חלקי הארץ עם זמני אספקה קצרים!
  • סטודיו מקצועי שמעצב את הפריטים