סיכות ד"ש

הבחירות בפתח? יש לכם מתמודד בפריימריז או בבחירות הכלליות? אתם בוודאי כבר משיגים לעצמכם סיכות ד"ש או כפתורי דש ממותגים. סיכות הדש הן הפריט הבולט ביותר בכל קמפיין בחירות בטרנד שהגיע מארה"ב לפני שנים רבות וכיום הוא בכל מקום. סיכות דש אפשר למצוא בתנועות נוער ובגופים פוליטיים ואחרים אשר עבורם הסיכה היא פריט חשוב ביותר בזיהוי המועמד כאשר ניתן להשיג כפתורי דש אלה גם למטרה של תגי שם לעובדים.ראש הטופס

סיכות דש מחיר מעולה באתר למזמינים כמות!

מצאו באתר מוניטין סיכות דש בעיצוב אישי עליהם ניתן להדפיס בצבע מלא (פרוצס) עם שכבת פלסטיק עליונה להגנה. הסיכות הללו מתאימות גם כמזכרות מימי הולדת, בת מצווה, בר מצווה, חתונה, אירועים עסקיים שונים, אירועים פוליטיים וגם כפרסומת לחברות ועסקים, בתי מלון, סוכנויות השכרת רכבים, בתי הארחה ועוד.

ניתן להדפיס על הסיכות מידע משתנה כמו שם העובד או המתמודד, מספר החדר, מספר הרכב  ועוד פרטים.

מתאים לדיילי מכירות, מתדלקים בתחנות דלק לקידום מבצעים וכו'.

לרשותכם מכונה אוטומטית של סיכות העומדת בהזמנה גדולה של כמות סיכות! עם זמני טעינה קצרים.

סיכות דש בהזמנה אישית רק באתר מוניטין!

צריכים לבצע הזמנה גדולה? אין בעיה, להזמנת סיכות דש לחצו כאן , הוסיפו לעגלה את הכמות הרצויה ואת הפרטים שברצונכם להדפיס על סיכות הדש וזהו. לעזרה, פרטים נוספים ומחירים צרו קשר בטלפון או השאירו הודעה גם בוואטסאפ לחזרה.

סיכות הדש הן בטיחותיות ומתאימות לתלייה על כיס החולצה עם גב בטיחותי חדש או עם סיכת בטחון. מתאים לחדרי כושר ומגוון עסקים שמיתוג הוא חלק גדול ממערך השיווק שלהם.

גלשו עוד באתר מוניטין ומצאו אלפי פריטים שונים המתאימים גם הם למיתוג אישי כולל הדפסה והטבעה על המוצר במחלקות השונות: כלי בית, ספורט, מחנאות, פנאי ועוד אלפי פריטים מקוריים ואיכותיים במחירים מנציחים שאפשר להביא לחברים בעבודה, במשפחה ועוד: עטים ממותגים, מחזיקי מפתחות, תיקי בד, כובעים ועוד מגוון ענק של פריטים כולל שוקולדים מתוקים וממותגים בהתאמה אישית באתר מוניטין - החנות המובילה למתנות, מזכרות ומוצרי קד"ם ברשת! >>

  • משלוחים לכל חלקי הארץ עם זמני אספקה קצרים!
  • סטודיו מקצועי שמעצב את הפריטים