שוקולד ממותג לאירועים

מי לא אוהב שוקולד ודברים מתוקים וטעימים, כל ילד וילדה וגם מבוגרים, לא יכולים לעמוד בפיתוי כשמדובר בדברי מתיקה שונים ושוקולד הוא ללא ספק המלך בתחום. צריכים שוקולד במיתוג אישי לאירועים? מוזמנים להיכנס לכאן  ולמצוא את הפריטים המקוריים והטעימים ביותר במחירים הטובים ביותר להזמנה של כמויות בלבד.

גלשו ורכשו את הפריטים האהובים עליכם מתוך מגוון ענק של אפשרויות טעימות, שילובים ייחודיים, ממתקים בשלל צורות וצבעים ודברי מתיקה מיוחדים משוקולד שיהפכו כל אירוע לחוויה מתוקה שכל האורחים שלכם ישמחו להשתתף בה!

שוקולדים ממותגים לאירועים

באתר חברת מוניטין המתמחה בשיווק ומכירה של מזכרות, מתנות ומוצרי קידום מכירות שונים תמצאו מחלקה שלמה וגדולה של ממתקים ושוקולדים בצורות שונות, מטבעות שוקולד עם הטבעה אישית כשרים למהדרין פרווה או חלבי, מטבעות שוקולד עם הדפסה אישית, מארזי שוקולד שפע ברכות עם שבע מטבעות שוקולד ממותגים ועוד!

שוקולד ממותג לאירועים

מגוון ענק של שוקולדים ממותגים באתר: מדליית שוקולד קטנה במיתוג אישי וצבעוני, ספר תורה עשוי מסוכריות, טבלת שוקולד עם מיתוג אישי במשקל 100 גרם ועוד!

רוצים עוד אפשרויות? בבקשה! מה דעתכם על מרשמלו עם כיתוב אישי, נפוליטנים משוקולד מרובעים במיתוג אישי כשרים לפסח לאוכלי קטניות כשדרות בד"ץ, נפוליטנים שוקולד מלבניים במיתוג אישי, סוכריות טופי עם  שם, משרוקית סוכריה במיתוג צבעוני, ועוד עשרות פריטים מתוקים וטעימים עם אפשרות מיתוג אישי. פריטים שיהפכו כל אירוע שלכם למיוחד ואישי בין אם מדובר ביום הולדת, בר מצווה, בת מצווה ועוד .

לפרטים  נוספים והזמנות של שוקולד במיתוג אישי לאירועים לחצו כאן >>

חייגו אלינו או השאירו פרטים עכשיו לעוד מזכרות, מתנות ומוצרי קד"ם שונים אנו לשירותכם גם בווטסאפ! אין מכירה בבודדים, המכירה בכמויות בלבד.

חייגו לפרטים והזמנות: מוצרי פרסום וקד"מ 
025806301 | 0522743998